W wolnym czasie, zobacz sam cały filmik. Coś ciekawego specjalnie dla was. Trwa: m s.


Tytuł

The Secret PL Prawo Przyciągania SEKRET Jak zmienić życie na lepsze? cały film lektor dubbing. dj Lublin, zobaczcie co inni piszą i mówią.

Statystyka

Liczba odsłon 126934 i wasza ocena w punktach 604.

Długość

Czas trwania w sekundach/minutach: m s


Komentarze

- Poznaj komentarze innych, ich zdanie i co sądzą, czytajcie komentarze już dziś.
- Ktos wie czy sekret działa w Rypinie ? : )
- A Co jak św. Mikołaj nie zdąży na czas z prezentami, chociaż myślę o nim codziennie? Komentuje to w moim filmie. Zapraszam.
https://www.youtube.com/watch?v=3EZ7X45tzSk
- I moge sie zalozyc, ze jesli wam cos nie bedzie sie udawalo to zawsze to bedzie wasza wina(bo sie nie przykladales , zle zrozumiales itd.itp) a nie tych ktorzy o tym sekrecie pisza
- Ten "sekret" to przeciez inna forma modlitw...tylko bez boga.Sa prosby, wdziecznosci jest skupienie sie i wiara i tak samo przedmioty ktore pomagaja o tym przypominac np. kamyk.W religii mamy krzyze , rozance.....Czy jest to alternatywa dla niewierzacych?Z drugiej strony jak dlugo musimy o czyms myslec,aby sie urzeczywistnilo.W najgorszym wypadku moze to trwac cale zycie, jesli oczywiscie dozyjemy
- Ciekawy film, jednak jak dla mnie w filmie wszystko zostało pokazana na zbyt proste, fakt jest taki że pozytywnie myśląc o czymś dojdziesz do tego szybciej i łatwiej bo masz w sobie dodatkową moc żeby to wykonać,pozytywne myślenie to taki "dopalacz" dzięki któremu wszystko wychodzi łatwiej. Jednak są pewne ograniczenia których nie jest człowiek w stanie przeskoczyć.