W wolnym czasie, zobacz sam cały filmik. Coś papiery firmowe w Lublinie. Trwa: 4m 52s.


Tytuł

PRAWO JAZDY - pytania... z dupy ☆ OLUR. O prawie dla was, zobaczcie co inni piszą i mówią.

Statystyka

Liczba odsłon 35039 i wasza ocena w punktach 1364.

Długość

Czas trwania w sekundach/minutach: 4m 52s


Komentarze

- Poznaj komentarze innych, ich zdanie i co sądzą, czytajcie komentarze już dziś.
- wydaje mi się czy lubisz długości :)
- 9.4 cm to 9 cm i 40 mm a nie 4mm
- A ja akurat trafiłam na pytanie o piasek ;)
- Niektóre pytania nie są wcale głupie. Przykładowo te o przewóz piachu, czy długość linki holowniczej. Z własnej praktyki przekonasz się, jak można nagimnastykować się, jeśli linka jest za krótka, albo znacznie zbyt długa. Natomiast palec mnie rozwalił. Oczywiście poza gazą, która raczej bywa w apteczce samochodowej, wozimy zawsze ze sobą suche torby foliowe i wodę z lodem. Z twórcą tego pytania należy skonsultować, czy w zamian może być whisky z lodem. No bo niektórzy pijają pod palec.
- a teraz jeśli chodzi o drugie pytanie a co jeśli zamiast w bagażniku będzie miał coś w bocznych drzwiach co będzie wystawać to ile może w taki przypadku cm ??
- OLUR jeśli chodzi o drążek to raczej zależy od kobiety jaki lubi czy nie ?? a przepraszam zapomniałem dodać ze zajebiście wyglądasz pasuje ci ten styl :)
- Dlaczego pytanie odnośnie palca jest głupie ? A co byś zrobiła gdyby to był twój palec?
- a: jechać na urlop np. do meksyku
b: zapłacić jakieś 100 zł
c: cieszyć się LEGALNYM ZAREJESTROWANYM prawem jazdy bez głupawych pytań
- i najlepsze : jak długo będziemy unieruchamiać kark poszkodowanego?
a)AŻ ZACZNiE RUSZAĆ NOGAMI ;)
b)AŻ ZACZNIE RUSZAĆ GŁOWĄ
c) az ktoś z pomocy medycznej nas zastąpi
- Dobrze, że zdałem 3 lata temu :]]
- Dziewczyno, proszę Cię, nie utrwalaj stereotypu że baby nie myślą, i nie powinny siadać za kierownicą, ale jak dla Ciebie pytanie o to jak daleko za tylną krawędź samochodu może wystawać ładunek jest z dupy, to idź do jakiegoś instruktora i niech Ci wytłumaczy jeszcze raz...
Bo zmienisz zdanie jak przypierdzielisz komuś w np. rurę wystającą za daleko i przebijesz się na wylot... Wtedy będzie lament i bluzganie na kierowcę tegoż auta że rura była 2,1 m za autem.
- Olu zapomniałaś o jeszcze jednym cudownym pytaniu, mianowicie:
Jakie są wymiarytablicy rejestracyjnej !
Kij z tym że mogą być różne ;D
Pozdrawiam
- genialna ! :D 👍
- masz bardzo ładny głos i miło się Ciebie słucha! ;)
- Ludzie na serio ? To są normalne pytania egzaminacyjne... Wystarczy się trochę pouczyć a nie iść na egzamin z myślą " może się uda". Pytasz po co wiedzieć co zrobić z odciętym palcem ? otóż w tym pytaniu chodzi o WYPADEK SAMOCHODOWY. Kolejna sprawa długość wystającej przeszkody z bagażnika , nie chodzi o "bułkę ze sklepu" tylko np coś niebezpiecznego i ta owa rzecz może wystawać na 2m i ma być zakończona czerwoną wstążką.... Kolejne pytanie ,długośc linki holowniczej... to też jest dosyć istotne bo jak by Wam przyszło holować samochód a nie wiedzielibyście ze długośc ma wynosić od 4-6m to holowanie stało by się niebezpieczne dla samych siebie i innych uczestników ruchu... Jeżeli chodzi o pytanie o długość lewarka , to żaden z moich znajomych nie spotkał sie z takowym pytaniem... Podsumowując to wszystko , egzamin jest bardzo prosty a pytania sa takie jakie muszą być. Jedyny problem jest taki , że TRZEBA SIĘ TROSZKĘ POUCZYĆ.
- Mój dziadek jak miał koło 30 lat to pracował w kopalni gdzieś tam na Śląsku i jakiś pan odciął sobie małego palca przy pracy i jakiś kolega dziadka włożył ten palec do wody z solą i zawiózł do szpitala :D Co było potem to nie wiem.
- To naprawdę są prawdziwe pytania na egzaminie?
Aż nie mogę uwierzyć.
Ręcy opadają o_O. Co za głupota! Po co to wiedzieć kierowcy?
Jak ja zdawałem to wszystkie pytania były typu "kto ma pierwszeństwo na tym skrzyżowaniu"...
- Chce miec taka żone
- co do palca to jeszcze miło by było znaleźć osobe, ktorej brakuje owej części ciała.
- Ja mam testy za sobą i zdałem za pierwszym razem wiec idzie zdać.Pytania np. na temat przewożenia piasku są poczebne  bo jak się piasek wysypie na drogę i pojedzie motocyklista i się wywróci to morzę nawet zginąć.
ps lubię cię ale się trochę z tobą nie zgodzę.