W wolnym czasie, zobacz sam cały filmik. Coś ciekawego specjalnie dla was. Trwa: 16m 59s.


Tytuł

Prawo Jazdy-Egzamin wew.IV-cz. Z Panem Franciszkiem Szkoła Jazdy Kursant Wrocław. utylizują tu odpady elektroniczne, zobaczcie co inni piszą i mówią.

Statystyka

Liczba odsłon 23237 i wasza ocena w punktach 125.

Długość

Czas trwania w sekundach/minutach: 16m 59s


Komentarze

- Poznaj komentarze innych, ich zdanie i co sądzą, czytajcie komentarze już dziś.
- ja zdałam prawo jazdy za 1 razem bez egzaminu wewnętrznego
- Ja mu w gaz a on mi zgasł xD
- 6:29 Jaki jest sens tego czerwonego światła, które trwa tylko 4 sekundy?
- Jak widzę elkę to staram się jeździć ładnie zgodnie z przepisami (zawsze ale przy elce w szczególności), by dawać dobry przykład. Bo jak się młodzi mają uczyć instruktor nakazuje młodemu jeździć jak nikt dookoła i jak ma być dobrze. drodzy kierowcy dawajmy dobry przykład, wyprzedzajmy tylko w dozwolonych miejscach nie trąbmy, nie wymuszajmy itd,. a tak najlepiej to zawsze jeździć zgodnie przepisami ruchu drogowego. Panie Franciszku da pan rade.
- ja ogólnie jeżdze dobrze, żdałem testy za 1szym 74/74 za to od razu miałem wszystko i za 1h poszedłem na jazde naraz i źle lusterko ustawiłem najechałem na linie na łuku, 2gi raz na łuku łatwo jak miałem dobrze lusterko ustawione, nie popełniłem tego błedu za to na najpewniejszej rzeczy poległem na górce xd :) tak jak na mieście ręczny to nie był problem tak na placu poległem po raz 2gi i już szczerze mam troche dość... nie długo znowu egzamin ale chyba go przełoże i dokupie godziny u mnie w szkole nie ma już egzaminów wewnętrznych ani wykładów ponoć nie jest to wymagane, mam nadzieję, że zdam za 3cim i se chyba wezme jakieś tabletki na uspokojenie XD
- Warto poćwiczyć ruszanie z samego sprzęgła, gaz nic nie da jak nie czuje gość sprzęgła,
- Jeszcze by pasowało pokazać panu Franciszkowi jak trzymać kierownice i kręcić bo ma z tym problem.
- "jedziemy do tyłu a Pan Panie Franciszku ani razu nie spojrzał do tyły" rozumiem, że ktoś się uczy ale do cholery trzeba trochę myśleć!
- a ja mam nadzieje, że Pan Franciszek nie zdał egzaminu i nie otrzymał tak zwanego "prawka"
- Szanowny Panie Instruktorze, egzaminator nie wyczekuje do samego końca z wyznaczeniem kierunku jazdy tylko w odpowiednio wczesnym momencie informuje o wybranym przezeń kierunku.
- Nie chcę nikogo oskarżać i może to przez kursanta ale w mojej opinii osoba ucząca go nie do końca nauczyła go obsługi gazu i sprzęgła...
- ps.....a jak ktoś po 30godzinach nie zda tego "egzaminu wewnętrznego" ??? to co osk nie zapisze kursanta na egzamin????i każe mu wykupywac godziny prawnie niepotrzebne do tego aby zdawac egzamin panstwowy?????bo to by był niekożystne celowe rozpożądzenie mieniem przez cwany podstęp podczas kozystanie z usługi-)
- mieszkam w woj zachodniopomorskim i pierwszy raz słysze aby w osk trzeba było zdowac jakiś egzamin wewnętrzny....jakie wogle prawo ma koleś który nas uczy aby nas egzaminowac?????chciałbym przeczytac ten przepis on też jest chyba w wewnętrznych strukturach szkuł....no i te dziwne::skorzystam-)))):::może w kożdym wojewudztwie jest inaczej?
- biedny zestresowany :-(
- Uwaga odnośnie polecenia.
„Na następnym skrzyżowaniu przez dwa skrzyżowania drogą z pierwszeństwem.” Przyznam, że to jest cokolwiek namieszane i niezrozumiale. Osobiście nie znając trasy nie miałbym pojęcia o co chodzi. Na następnym skrzyżowaniu oznaczałoby, że coś robię jedno skrzyżowania za tym przed którym stoję. Tym czymś jest jazda przez następne 2 skrzyżowania? Jedno skrzyżowania składające się z 2 skrzyżowań wewnątrz tego pierwszego? Nie znam czegoś takiego a tak by wynikało z polecenia.
I uwaga odnośnie kierunkowskazów.
Za wcześnie włącza. I brak zwrócenia na to uwagi.
- Frano pod presją lepiej jezdzi
- hahaha, To tylko dla takich kierowców którzy sobie nie radzą. Nie miałem egzaminu wewnętrznego z jazdy i zdałem za 1 .. poprostu trzeba umieć jeździć.
- Przesadzacie. Ja swój egzamin wewnętrzny oblałem na pierwszym poleceniu, ostatnia jazda była gorsza od pierwszej a WORD zdałem za 1-wszym razem zarówno teoria (68/74) i praktyka (1 błąd brak kierunku przy zmianie pasa) a uwierzcie, że specialnego traktowania nie miałem
- i on tak jeżdzi na egzaminie wewnętrznym?? on potrzebuje jeszcze z 60 godzin żeby zdać państwowy
- To nie był błąd z tym chłopem z wózkiem ,szyny tramwajowe są niczym wysepka, oddzielają przejście na pieszych na dwa odrębne, mógł jechać bez konsekwencji.