W wolnym czasie, zobacz sam cały filmik. Coś ochrona słuch Haspro. Trwa: m s.


Tytuł

PRAWO I PIĘŚĆ cały film. O prawie dla was, zobaczcie co inni piszą i mówią.

Statystyka

Liczba odsłon 208329 i wasza ocena w punktach 357.

Długość

Czas trwania w sekundach/minutach: m s


Komentarze

- Poznaj komentarze innych, ich zdanie i co sądzą, czytajcie komentarze już dziś.
- Uwielbiam.
- Wszędzie antyki ! Byłbym szabrownikiem.
- gdyby nie ten żydowski ryj film byłby dużo lepszy
- Fetting the best singer ever :)
- Ale film dobry jest.
Feting pięknie śpiewa.
- 22:28 ma ktoś wersję Horst Wessel Lied jak w tej scenie?
- Halt doch Dein dummes maul
- Film zdecydowanie przereklamowany a opis wprowadza w błąd! To nie jest żaden polski "Western"! Akcja filmu toczy się tak wolno że można spokojnie np. wziąć prysznic i zrobić sobie kolacyjkę. Nie zauważyłam też aby G. Holoubek grał tak "brawurowo" jak stwierdzono w opisie. Wręcz przeciwnie, grał na swój tylko sposób apatycznie, flegmatyczne, po porostu TAK SAMO jak w pozostałych filmach, czyli grał siebie. Ktoś kto odtwarza różne role identycznie, nie może być określany jako dobry aktor, a co dopiero "brawurowy". Jedynie początek filmu jest wart obejrzenia: Edmund Fetting śpiewa swym charyzmatycznym głosem balladę skomponowaną przez niesamowitego Krzysztofa Komedy do słów Agnieszki Osieckiej.
- 1:26:35 mam omamy czy na tej budce z ogłoszeniami jest portret Obi Wana Kenobiego?
- Film toczy sie w 1945 nazywa sie Prawo i piesc dzis wojny nie bylo i jest Prawo i Sprawiedliwosc he he he he he he he
- historia kina, dziękję
- Hitler . Gdzie ? Tam za szybą . Strzały z Walthera P38 a potem z głośników " Horst Wessel Lied " . Piękna scena .
- Kenig uświadamia sobie że jego koledzy to szabrownicy, którzy nie przebierają w środkach by zdobyć fortunę... i tak to trwa od końca wojny...koledzy, przy władzy.
- chcialoby sie powiedziec-panie Holoubek,zostaw pan staruche i wez sie za panne Wisniewska.Po co ci sucha starucha?Jeszcze rok ,poltora roku i zacznie ci swiecic w wyrku.Poprochnieje troche i sie zacznie rozsypywac.Nawet ksiazki przy niej nie przeczytasz
- racja, 51sza minuta....
- tak wilcze echa tak  z całej pewności ale nie prawo i pięśc  zupełnie się komus pomerdało popierdoliło znaczy
- zupełnie mi to do westernu nie pasuje  hehe no ale cóż wyobraznia ponosi   niektórych chyba  ktoś nie uchwycił sensu tego  filmu
- Komeda, Osiecka, Fetting!!! Teraz można obejrzeć film!!!!!! Holoubek,Hen,Hoffman. Oglądam dla ballady z początku filmu. Prawdziwym polskim westernem są jednak "Wilcze echa"!!!!
- Opis filmu , min , brawurowa rola Gustawa  Holoubka , śmieszy przy dzisiejszych super produkcjach , ale muzyka i sam film , dobry , aktorzy kiedyś grali , nie reklamowali się i nie tylko .Można obejrzeć , pisze tak dla tych młodszych pokoleń .Dla mnie to klasyka , piękny film i wspaniała muzyka , raz na rok , mogę obejrzeć ! Pozdrawiam mądrych i uczciwych !
- Wspanialy film