W wolnym czasie, zobacz sam cały filmik. Coś ciekawego specjalnie dla was. Trwa: 2m 1s.


Tytuł

Oblany egzamin na prawo jazdy :). http://szamba-betonowe-abc.pl/, zobaczcie co inni piszą i mówią.

Statystyka

Liczba odsłon 117486 i wasza ocena w punktach 348.

Długość

Czas trwania w sekundach/minutach: 2m 1s


Komentarze

- Poznaj komentarze innych, ich zdanie i co sądzą, czytajcie komentarze już dziś.
- troche przesadziła ale z 2 strony sie jej nie dziwie jesli nie zdała np za 20 razem
- Ja mimo wszystko uważam że egzaminatorzy są zbyt łagodni a ten cały egzamin powinien być trudniejszy bo widzę jak on wygląda to nawet 12 latek by go zdał z palcem dupie a ci którzy nie potrafią go zdać to w ogóle nie powinni dostawać prawa jazdy. Każdy powinien mieć tylko jedną szansę na zdanie, jeśli nie zda to znaczy że się nie nadaje na kierowcę i trzeba się z tym pogodzić. W Niemczech przenajmniej o to dbają i jak ktoś nie zda 3 razy to jest kierowany na badanie psuchologiczne i tam dodatkowo nie jest tak łatwo zdać jak w Polsce. Jak tylko te zasady wejdą w życie to od razu mniejszy ruch na ulicach będzie oraz mniej wypadków a jeśli co 2 lata będzie obowiązkowy egzamin na prawo jazdy to nie będzie już takich co pozapominali przepisy.
- Gdyby nie usadzali w Wordach za byle co,to nie byłoby takiego zachowania ludzi.
Idioci i tak sobie na dużo pozwalają. -,-
- Wszystkim zachwalającym ją. A teraz wyobraźcie sobie że spotkacie taką dziewczynę na drodze i dojdzie do kontaktu, bo jakimś cudem/fartem ona będzie miała Prawo Jazdy lub/i będzie właśnie kierować pojazdem.
- Ileż można w tym WORDzie waszym pierdolonym zdawać te prawo jazdy??
- Bardzo dobrze pocisnęła kolesiowi, niech ma dla odmiany odrobinę emocji, których doznają kursanci. Przechowalnia SB-ków i ich dzieci to wypisz wymaluj WORD w każdym województwie. Żyją za nasze a nie dla nas, co i rusz zmiany przepisów dot. egzaminów, żeby trudniej, żeby więcej ssać a w Ameryce (czyt. głupi ale wolni ludzie) w niektórych stanach po zdaniu teorii musisz NA PLACU udowodnić, że umiesz ruszać, zatrzymywać pojazd i włączać kierunkowskazy. Wszystkie egzaminy w jeden dzień włącznie z odebraniem dokumentu. To tyle. Postkomuna ma się u nas dobrze i tyje.
- Dla takiego zachowania nie ma usprawiedliwienia, chora dziewczyna..
- <Z ciekawości: wie ktoś za co została oblana?> Co do samego jej zachowania to można krótko skomentować. Tępa dzida co myśli, że jak coś będzie chciała to wszystko dostanie bez własnej inicjatywy. Testy psychologiczne pewnie niezaliczone :D
- BRAWO!!!!!!! cudowna kobieta, też tak zrobie jak obleją mnie następnym razem!!!!
- Przesadziła wiadomo ,ale z drugiej strony,ten chory złodziejski system jest nastawiony na zdzieranie kasy z obywateli ,wiec jest trudno i nerwowo. WORD,y utrzymują sie m.in z egzaminów poprawkowych.
- Babka z Częstochowy i tak wygrywa wszelkie zawody :)
- Prawo do robienia lachy niech se wyrobi hahahahah.
- Brawo! :)
- Ma laska jaja :D
- żeby podejść do egzaminu to trzeba się nauczyć jeździć.
- "Jedzie Pan?" Może podrzucić? :D
- maszynka do robienia kasy 
- Bardzo dobrze ta kursantka zrobiła, powinna temu egzaminatorowi jeszcze liścia wypierdolić.