W wolnym czasie, zobacz sam cały filmik. Coś zobacz tu. Trwa: 8m 44s.


Tytuł

kabaret Chyba - Prawo jazdy - 22. Festiwal Kabaretu Koszalin 2016. O prawie dla was, zobaczcie co inni piszą i mówią.

Statystyka

Liczba odsłon 240261 i wasza ocena w punktach 438.

Długość

Czas trwania w sekundach/minutach: 8m 44s


Komentarze

- Poznaj komentarze innych, ich zdanie i co sądzą, czytajcie komentarze już dziś.
- xdxdxd
- gówno, zmarnowane 3 minuty
- gruby dobry guma w sumie tez...
- 7:59 :)
- Zajebiste. Taka odskocznia od tego co do tej pory oglądałem. ;)
- Dobry kabaret. Ludzie się przyzwyczaili do np. KMN, Skeczów Męczących, Smile, Paranienormalnych, Młodych Panów etc. A prawda jest taka że chodzi o popularność bo żart jest na takim samym poziomie. Widziałem wiele gorszych skeczów ekip które wymieniłem od tego tutaj kabaretu a ludziom się podobało bo chodzi o to jak bardzo znany jest kabaret. Dajcie im trochę czasu. Według mnie są naprawdę świetni!!!
- Żenada !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
- A czy to nie jest śmieszne,że taki śmieć,co nigdzie nie pracuje,żyje bezwstydnie na utrzymaniu koniety a drugiej alimentów nie płaci i jak by go kobieta nie utrzymywała to już by dawno z głodu umarł,że taki śmieć jak Mateusz K. chce dziś budować demokracje w Polsce?Przecież to zwykły menel z marginesu społecznego.Takich osobników jak przestepca matrymonialny Mateusz K. to sie powinno wrzucać do kibla i spuszczać z gównami.
- Warto poczytać czasami komentarze, nie macie nic co by kojarzyło się ze śmiechem. Są ludzie co nic nie muszą mówić a już się z nich brechtają bo mają chociaż twarz i wrodzone aktorstwo do tego. Żałośni jesteście jak 90% disco polo.
- Słabe. Można zasnąć.
- Słabe jak dzieci na onkologii ;(
- a mi się podoba i przestańcie ciulić :)
- Kupa... Przewidywalne texty... Cienizna...
- a ktoś lubi sławne kabarety :)
- że tak zajadę Karolem..."chyba to się pchła na jajach" hyhyhyhyyyhhhy
- żenada
- dobredobre
- "chyba" u naszych slowackich sąsiadów to "pomyłka", bardzo wam ta nazwa pasuje bo co wy macie w ogóle z kabaretem wspólnego?
- ale staraja sie i czasen super im wyjdzie:) ewoluujcie koledzy! dobra robota ale nie bez bledow;)